Jesse Smeets Brons bij Internationale Banzai Cup 2018 Berlijn

Dit weekend is Karate-do Academie Itosu afgereisd naar Berlijn om deel te nemen aan de Internationale Banzai Cup.
Een toernooi met een sterk internationaal deelnemersveld waarin door Itosu deel werd genomen aan de categorieën jongens en meisjes 16/17 jaar en senioren.
In de Categorie meisjes 16/17 jaar moest Eva van der Velden als eerste op de mat en zij won de eerste twee partijen zeer overtuigend. Helaas verloor ze haar derde partij tegen een Duitse tegenstander en deze verloor de partij daarna waardoor Eva geen herkansing meer had.

Jesse Smeets kwam uit in de categorie jongens 16/17 jaar en verloor in de derde ronde helaas nipt van de uiteindelijke winnaar waardoor Jesse toch nog een herkansing had. Deze benutte Jesse volledig en legde beslag op het brons.

Rick Sonnema won op basis van Kiken in 2e ronde met 5-0 van Nepal maar verloor in de 3e ronde helaas nipt van een sterke tegenstander uit Frankrijk. Doordat de Fransman net voor de finale verloor en uiteindelijk 3e werd had Rick geen recht op een herkansing.

Alle drie hebben ze een goede prestatie weggezet en hebben we wederom mooie dingen gezien van onze karateka`s.
Nu op naar het volgende toernooi de Euro grand prix in Tsjechië over 2 weken.

Een bedankje voor onze sponsoren KO Karate en Corné Music.